Гурток “Фітодизайн”

керівник Корчовна Людмила Степанівна

Гуртківці знайомляться з основами квітництва, вивчають навколишню природу, втілюють свої творчі задуми в композиціях з живих рослин, сухоцвітів, різноманітних матеріалів, що сприяє поетапному формуванню художньо-естетичних смаків; знайомляться з традиціями українського народу.

Вихованки є активними учасниками конкурсів. У 2019-2020 н.р. Бургомистренко Марійка зайняла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року». Ціціленко Наталія – ІІІ міце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Генетики-селекціонери». Нестерець Ліза – ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».

Гурток “Вокальний спів”

керівник Махнівська Євгенія Миколаївна

Кожна дитина може гарно співати! Під таким гаслом проходять заняття на вокальному гуртку Ірпінського центру позашкільної освіти. На уроках діти навчаються правильному вокальному диханню та чіткій дикції, що дає впевненість дитині не тільки на концертних виступах, а у повсякденному спілкуванні, адже гарна мова дуже важлива. Вихованці також знайомляться з основами нотної грамоти та сольфеджіо, вивчають можливості свого голосу. На кожному занятті діти виконують ефективні вправи для розвитку слуху та чистого інтонування. В молодшій групі включені також логоритмічні вправи.  Репертуар складають українські народні та авторські пісні, в старших групах діти співають також і світові хіти.  Вихованці вокального гуртка приймають участь в концертах ЦПО, а також в міських концертах та заходах. В 2019 році солісти гуртка, вокальний ансамбль «Співоцвіт» посів перше місце на Всеукраїнському фестивалі конкурсі мистецтв «В обіймах часу», та ще одне перше місце в Першому всеукраїнському вокальному конкурсі «Vocal magic of Ukraine».   Завданням вокального гуртка є не тільки навчити дитину співати, а й виховати гарний музичний смак та високу виконавську майстерність.

Гурток “Затишний дім”

керівник Мельник Олена Вікторівна

Гурткова робота дає дитині шанс на самовияв, на прояв своїх ініціатив з подальшим впровадженням їх у практику.

Специфіка навчальної програми гуртка «Затишний будинок» обумовлена тим, що одноманітна монотонна праця швидко втомлює дітей, внаслідок цього у них пропадає зацікавленість, тому на заняттях необхідно змінювати види творчої діяльності. В силу індивідуальних особливостей, розвиток творчих здібностей не може бути однаковим у всіх дітей, тому на заняттях є можливість кожній дитині активно, самостійно проявити себе, відчути радість творчого творення.

На гуртку «Затишний будинок» діти знайомляться з різними техніками виконання робіт – це робота з картоном, природнім матеріалом, вмінням шити, робити квіти з тканини. Всі теми, які входять в програму, змінюються за принципом поступового ускладнення матеріалу.

Гурток “Живопис”

керівник Обозова Ольга Валентинівна

Разом з іншими жанрами образотворчого мистецтва, живопис справляє на людину чи не найсильніший вплив, розвиваючи емоційно-чуттєву сферу, закладає візуальний досвід, формує загальну та естетичну культуру.

Головною метою гуртка є розвинути творче бачення у дітей, пошук нестандартних способів вираження зображення. Залучення вихованців гуртка до світу природи крізь світ мистецтва, до загальнолюдських та національних цінностей, через власну творчість та засвоєння досвіду минулого.

Вихованці гурка у 2018-2019 н.р. брали активну участь у художніх конкурсах: “Ірпінь – місто мрії”, “Український сувенір”, “Право очима дітей”, “Новорічна композиція”, “Об’єднаймося ж брати мої”, та займали призові місця: конкурс “Мама, родина, Україна” 2018 рік ІІІ місце, конкурс “Моє майбутнє в моїх руках” 2018 рік ІІ місце, конкурс “Космічні фантазії” 2019 рік ІІ місце.

Колектив народного танцю “Світанок”

керівник Прокоф’єва Юлія Володимирівна

У нас займаються діти починаючи з 6 років і до закінчення школи. Основний напрямок це народна хореографія. Також в наші заняття входять класична та сучасна хореографія. Займаємось на базі Ірпінського центру позашкільної освіти. Розпочали свою роботу у вересні 2019 року. За цей період маємо перше місце на міському етапі конкурсу «Терпсіхора»  та перше місце на Всеукраїнському конкурсі «В обіймах часу».

Гурток”Виготовлення іграшки”

керівник Чиренко Олена Володимирівна

Працює  на базі ІЦПО

На заняттях гуртка учні знайомляться з мистецтвом виготовлення  текстильної іграшки, зокрема  створення авторської ляльки. В процесі роботи закріплюються навички та знання із зображення представників тваринного світу та людини. Учні отримують вміння працювати з різними матеріалами (текстиль, пластик, зокрема та інші), розвивають уяву та естетичний смак, виховують інтерес до української мистецької спадщини та світової культури.

На гурток залучаються учні 8-10 класів.

Вихованці неодноразово були учасниками та призерами міських та обласних конкурсів – “Новорічна композиція” (Ціціленко Наталія -2 місце у обласному етапі 2019-2020 н.р.) ,”Об’єднаймося ж, брати мої”, “Космічні фантазії” (Шуменкова Марія- 1 місце у обласному етапі 2018-2019 н.р., Насонова Марія – 2 місце в обласному етапі 2019-2020 н.р.),”Арт-факторія”, та інші.

Гурток “Стадія образотворчого мистецтва”

керівник Чиренко Олена Володимирівна

Працює на базі ІЦПО та Ірпінської ЗШ 17.

Займаються діти середнього шкільного віку. В процесі заняття отримують навики виконання  художніх робіт живописом та графікою.

Вихованці гуртка активно приймають участь у різноманітних конкурсах “Моє рідне місто”,”Твоє майбутнє в твоїх руках”,”Космічні фантазії ” та інші.